KSIĄDZ BISKUP W NASZEJ SZKOLE

(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

„Bądź pozdrowiony Gościu nasz…” tymi słowami  powitaliśmy 8 września 2022 r. w progach naszej szkoły  ks. biskupa Łukasza Buzuna.

Ksiądz biskup przybył do szkoły w ramach wizytacji kanonicznej parafii, gdzie udzielił  młodzieży sakramentu bierzmowania. Na początku tego niecodziennego spotkania, słowa powitania w stronę ks. biskupa skierowała dyrektor szkoły – Pani Halina Czemiel.

Uczniowie przedstawili program  słowno-muzyczny, w którym przypomniano postać św. Jana Pawła II. Było to cząstką hołdu, jaki nasz naród składa nieustannie Wielkiemu Papieżowi, który był również Wielkim Polakiem.

Bp Łukasz Buzun nawiązując do inscenizacji  stwierdził, że słowa św. Jana Pawła II są zawsze aktualne oraz wskazał na mocną wiarę, która jest siłą człowieka w podążaniu ku prawdziwemu życiu. Na koniec udzielił obecnym pasterskiego błogosławieństwa.

Konto RR
Szkoły Podstawowej:


63 8409 0001 0105 2878
2000 0002

Dyżury psychologa i pedagoga
Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  wd_iod@sosnie.pl

TUZ Ubezpieczenia

"Zatrzymać dzieje szkoły"

Dowozy dzieci 2022/2023Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
3 Października 2023
Imieniny obchodzą
Eustachy, Eustachiusz, Ewald, Gerard,
Gerarda, Gerhard, Heliodor, Józefa,
Kandyd, Sierosław, Teresa

Do końca roku zostało 90 dni.
Zodiak: Waga