„Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.”

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

16 września 2022r. odbyła się kolejna gala stypendialna. Stypendia Wójta Gminy Sośnie otrzymali uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych naszej gminy, którzy za rok szkolny 2021/2022 uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą. Z naszej szkoły to wyjątkowe wyróżnienie otrzymało 31 uczniów.

Serdecznie gratulujemy znakomitych wyników w nauce. Wysokie oceny świadczą nie tylko  o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o Waszej odpowiedzialności  oraz sumienności. Mamy nadzieję, że otrzymane stypendia zmotywują Was do dalszego rozwoju, zdobywania  wiedzy i doskonalenia umiejętności, że staną się impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocnią w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji.

Niech nauka będzie dla Was nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, która daje wiele zadowolenia i wyznacza życiowy cel.

Konto RR
Szkoły Podstawowej:


63 8409 0001 0105 2878
2000 0002

Dyżury psychologa i pedagoga
Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  wd_iod@sosnie.pl

TUZ Ubezpieczenia

"Zatrzymać dzieje szkoły"

Dowozy dzieci 2022/2023Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
3 Października 2023
Imieniny obchodzą
Eustachy, Eustachiusz, Ewald, Gerard,
Gerarda, Gerhard, Heliodor, Józefa,
Kandyd, Sierosław, Teresa

Do końca roku zostało 90 dni.
Zodiak: Waga